Bahamalar Domuz Adası Gezilecek Yerler

Bahamalar Domuz Adası

Bahamalar Domuz Adası Gezilecek Yerler arasında son zamanlarda oldukça popüler bir hal almış durumda. Ada olmasından dolayı bir grup yüzebilen domuzun yaşadığı Bahamalar Domuz Adası son yıllarda turistik açıdan en popüler lokasyonlardan biri.

Bahamalar Domuz Adası

Bahamalar Domuz Adası Gezilecek Yerler

Bahamalar Domuz Adası o kadar ünlü oldu ki Amerikan başkanı Donald Trump’ın oğlu Trump Jr’ın da Instagram hesabında söz konusu oldu.

Bahamalar Domuz Adası

Bahamalar Domuz Adasında Ölen 7 Domuz

Fakat Bahamalar Domuz Plajı için bu yoğun tursitik ilgi sonucu 2017 yılı Şubat ayında yedi domuzun ölmesinin ardından yapılan incelemelerin ışığında, adayı ziyaret edenlerin domuzlara alkol ve yiyecek verdiği ortaya çıktı.

Bahamalar Domuz Adası

Bahamalar Domuz Adası

Bahamalar Domuz Plajı sakinleri olan domuzlardan yedi tanesinin ölü bulunup incelenmesi ardından, National Geographic ise daha farklı bir açıklama ortaya sürerek domuzların kum yedikleri için öldüğünü belirtti. Fakat gelen turistlerinde çok masum bu konuda olmadıklarını  da ekledi.

Bahamalar Domuz Adası

Bahamalar İnsani Örgütü denetimcisi ise Bahamalar Domuz Adası içinde yaşayan domuzların gelen turistlerin verdikleri yiyecek ve içeceklere çok fazla alıştıklarını ve bunun ise domuzların doğal yaşam döngülerini son derece etkileyip, değiştirdiğini belirtti.

Bahamalar Domuz Adası

Bahamalar Gezilecek Yerler

Bahamalar, Atlas Okyanusu‘nda bulunan 700’den fazla adadan oluşuyor. Dünyanın tropik cennetlerinden olan bu Karayipler ülkesi, bembeyaz kumsalları, hoş konaklama imkanları ve huzur dolu mekanlarıyla ziyaretçilerinin gönlüne taht kurmasını başarıyor. Farklı aktivite ve heyecan dolu deneyimlerle Bahamalar‘da hoş zamanlar geçirebilirsiniz. Bahamalar hakkına daha fazla bilgi almak için Buraya Tık Tık

Loading Facebook Comments ...

Bir cevap yazın