Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat

Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat

Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat Kuşadası Lazoğlu Kamping‘e bu Eylül ayında yolumuz düştü. Kurban Bayramı zamanına denk geldiği için son anda zar zor yer bulduk çadırımıza. Burası bizim için güney rotamıza devam ederken bir dinlence noktasıydı.

Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat

Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat

Kuşadası merkezden 15 kilometre kadar uzaklıkta yer alan Lazoğlu Kamping Güzelçamlı Milli Parkı‘nın yanında kalıyor. Bu sayede hem milli parkı gezebilir hem de Zeus Mağarası‘nı ziyaret edebilirsiniz.

Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat

Kuşadası Lazoğlu Kamping Merkezi Konumda

Kendi restoran bölümü olan sabah ve akşamları 10 liraya tabldot kahvaltı ile yemek çıkartan Lazoğlu Kamping bayramda kendileri bile yoğunluğa da çok şaşırmışlardı. Bu yüzden tuvalet temizliğine yetişmeleri biraz zor oluyordu. Kişi başı çadır konaklama 15 lira dilerseniz tesis içinde Bungalov evlerde var. Kamping deniz kenarı ve yan tarafındaki plajdan denize girebilirsiniz fakat o dönem deniz aşırı dalga yüzünden yosunlu ve bulanıktı. Bizde denize girmek için Güzelçamlı Milli Parkı‘na gittik.
Kamping’in restoranı denize nazır, biz benzin ocağımızda kendi yemeğimizi pişirdik tabiki ateş yakmak yasak. Ancak dışarıdan gelip, kendin pişir kendin ye yapabiliyorsun; mangal kiralamak 60 lira şark köşeleri var. Kalabalık gelerek böyle bir gece düzenlemek eğlenceli olabilir.
Kampçılar için bulaşık yıkama lavabosu ve soğuk su akan duş var. Biz oradayken birer gece kalan bizim gibi gezginler ve azimli bir bisikletli gezgin çift gördük.

Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat

Lazoğlu Kamping Güvenilir Bir Dinlence Kampı

Kampinge 5 dakika yürüme mesafesindeki Güzelçamlı Milli Parkı‘nda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kampingde 2 gece kaldık. İlk gece Kurban Bayramı olduğu için ilk günkü yoğunluk fenaydı, bahçeye rakı masaları kuruldu eğlence, müzik, cümbüş ve tabiki biz İzmir Karagöl Kampı‘mızdan buraya geçtiğimiz için ve çantalarımız bir hayli ağır olduğu için o kadar yorulmuşuz ki dibimizdeki yüksek sesle çalan müzikte bile akşam üzeri 7 buçuk gibi çadırda uyuya kalmışız ta ki sabah 7 ye kadar 🙂
Buraya yolunuz düşerse Kuşadası Lazoğlu Kamping‘i tercih edebilirsiniz genel olarak güzel, güvenilir ve yemek konusunda da iyi.

Kuşadası Lazoğlu Kamping İnceleme ve Fiyat

Lazoğlu Bungalov İletişim; +90 505 267 63 19 

Gitmeden önce telefon edin ve fiyat sorun, her dönem fiyatlar değişiklik gösteriyor.

Loading Facebook Comments ...

Bir cevap yazın